У чому проблема ініціатив "Слуги народу": відповідь Юрчишина

Народний депутат Ярослав Юрчишин

Наразі доволі важко визначити, чи є ініціативи президентської партії "Слуга народу" правильними. А все – через відсутність комунікації. Об этом сообщает 31kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таку думку в прямому ефірі 24 каналу в програмі "Політична анатомія" висловив народний обранець від партії "Голос" Ярослав Юрчишин.

Зверніть увагу! Ця Рада реформує судову і правоохоронну системи за перше півріччя, – Шабунін

Він також зазначив, що ініціативи політсили можуть бути хорошими. "А, можливо, ми і не знаємо. Адже комунікації та пояснення немає", – зазначив політик.

Нардеп пригадав, що п’ятий президент України Петро Порошенко визнавав, що однією з його проблем була саме відсутність комунікації.

Зараз її відсутність, намагання діяти більшовицькими методами – "от вам закон, він класний, не читайте, голосуйте за нього" – це не зовсім правильно,
– переконаний Юрчишин.

Й розповів, що депутати партії "Голос" зараз не бачать потреби переходити в опозицію до Володимира Зеленського. Адже вони до кінця не розуміють, що він буде робити.

Крім цього, Юрчишин пояснив, чого його політсила утримується у голосуванні щодо багатьох законопроєктів. "Ми демонструємо, що не можна ігнорувати представників меншості. Це принцип публічної політики", – наголосив він.

Дивіться повний випуск програми "Політанатомія" за 5 вересня 2019 року


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_chomu_problema_initsiativ_slugi_narodu_vidpovid_yurchishina_n1201599”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя