Британський міністр подала у відставку через незгоду з Джонсоном

Міністр з питань праці і пенсій Ембер Радд йде у відставку — Британський міністр подала у відставку через незгоду з Джонсоном
Міністр з питань праці і пенсій Ембер Радд йде у відставку
«Це було непросте рішення», — повідомила Радд, зізнавшись, що не згодна з позицією прем’єра Об этом сообщает obozrevay.in.ua со ссылкой на СМИ.


Британський міністр з питань праці і пенсій Ембер Радд подала в суботу у відставку на тлі кризи в правлячій Консервативній партії через Brexit.


Про це вона написала в Twitter, розмістивши копію свого листа на ім’я прем’єрміністра Боріса Джонсона.


«Це було непросте рішення», — повідомила Радд, зізнавшись, що не згодна з позицією прем’єра, який вважає за краще Brexit без угоди продовженню переговорів з ЄС.


«Я більш не вірю, що вихід з угодою є основною метою уряду», — написала вона.


Радд також висловила рішучу незгоду з рішенням Джонсона вигнати з правлячої партії 21 видного консерватора після того, як ті проголосували проти лінії уряду, підтримавши законопроєкт опозиції про відстрочку Brexit.


Радд назвала виключення з партії своїх колег, серед яких було кілька колишніх міністрів, «образою пристойності і демократії».


Нагадаємо, Джонсон може потрапити до в’язниці через Brexit.


Як повідомлялося, 5 вересня прем’єр-міністр Великої Британії Боріс Джонсон заявив, що Британія має залишити ЄС 31 жовтня за будь-яких обставин, й він не проситиме ЄС відтермінувати Brexit.


6 вересня депутати британської Палати громад підтримали законопроєкт, який блокує можливість провести Brexit без угоди 31 жовтня.


Високий суд Лондона 6 вересня ухвалив рішення, що Джонсон діяв законно, даючи пораду королеві щодо припинення роботи парламенту з наступного тижня. Палата лордів британського парламенту схвалила законопроєкт, що зобов’язує уряд відтермінувати вихід Британії з ЄС.


нагадаємо, Джонсон заявив, що швидше «помре у канаві», ніж відтермінує Brexit.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/britanskiy-ministr-podala-u-vidstavku-cherez-nezgodu-z-dzhonsonom-623523.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя